7°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 88%

Вітер: 24 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

У Кам’янському енергетичному технікумі реалізується проєкт дуальної освіти

«ДТЕК Дніпровські електромережі» розширив кількість навчальних закладів в рамках проєкту дуального навчання студентів. Зараз в програмі беруть участь 5 технічних вишів Дніпропетровщини. Замість 20 анонсованих вакансій з початку навчального року енергетики залучили 25 студентів. Для них це можливість поєднати навчання і роботу. А також отримати практичні навички в професії з можливістю подальшого працевлаштування в ДТЕК, наголошують у компанії.

Дуальну систему навчання в «ДТЕК Дніпровські електромережі» впровадили торік. Програму розробили разом з вишами, що випускають фахівців у сфері електроенергетики та електротехніки – НТУ «Дніпровська політехніка», Кам’янським державним енергетичним технікумом тощо. За підсумками навчального року 2019/2020 навчання в компанії пройшли 17 студентів. 15 з них після отримання диплома залишилися працювати в «ДТЕК Дніпровські електромережі» та вже працевлаштувалися на постійній основі.

Студенти отримують офіційне працевлаштування, заробітну плату, забезпечені спецодягом та медичним страхуванням, як і всі інші працівники підприємства. За кожним з них закріплений досвідчений наставник, який допомагає освоїтися в професії. Після успішного закінчення навчання випускники вишу можуть продовжити працювати в компанії за наявності вакансій, рекомендацій наставників та їх безпосередніх керівників.

Наразі набір на дуальну форму навчання закінчено. Однак у студентів є можливість взяти участь в програмі в наступному році. Подати заявку студенти вишів, які беруть участь в проєкті, можуть на своїй кафедрі електротехніки або через куратора групи. Також дізнатися докладну інформацію можна в Центрі підготовки та розвитку персоналу «ДТЕК Дніпровські електромережі» за тел. +380 56 794 78 04.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.