2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 9 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському готують дільниці до виборів

Виконавчий комітет Кам’янської міської ради на черговому засіданні ухвалив рішення «Про організацію роботи щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року».

Відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» органи місцевого самоврядування повинні сприяти виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень: надавати необхідні приміщення та сприяти в їхньому облаштуванні, забезпечувати охорону приміщень, виборчих бюлетенів та іншої документації, надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.

Рішенням виконкому керівникам підприємств, установ, організацій міста всіх форм власності запропоновано надати допомогу з облаштування виборчих дільниць. Адміністраціям трьох районів міста та Карнаухівській селищній раді – здійснювати контроль за матеріально-технічним забезпеченням виборчих дільниць відповідно до їх розташування.

Таким чином, за кожною дільницею закріплено підприємства, організації чи установи міста, а також приватних підприємців, які опікуватимуться їхнім матеріально-технічним забезпеченням.

Станом на 1 січня 2019 року в Кам’янському налічується 183 753 виборці. На території міста – 97 виборчих дільниць, утворених на постійній основі, та 8 спеціальних.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.