1°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 91%

Вітер: 32 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському готуються до Великодня і поминальних днів

Розпорядження про підготовку до святкування в місті у 2019 році Великодня та проведення днів поминання померлих видав сьогодні міський голова Андрій Білоусов. Нагадаємо, Великдень цього року відзначатиметься 28 квітня.

Згідно з розпорядженням, буде виконано необхідні роботи з приведення в належний санітарний стан територій, прилеглих до храмів міста, та кладовищ (у тому числі під’їзні шляхи, технічна та питна вода, громадські туалети); організовано освітлення територій у місцях проведення релігійних культових заходів.

Також у період святкування Великодня організують транспортне обслуговування та співпрацю з керівниками підприємств міста щодо перевезень мешканців міста до місць проведення громадських панахид у дні поминання померлих. Графіки руху транспорту оприлюднять у міських засобах масової інформації.

У місцях проведення громадських панахид 4 і 5 травня буде організовано виносну торгівлю. Крім цього, під час святкування Великодня та проведення поминальних днів на кладовищах міста буде забезпечено протипожежну безпеку, охорони правопорядку та безпеки руху, надання першої медичної допомоги у місцях великого скупчення людей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.