8°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 41%

Вітер: 12 km/h

USD 27.43   EUR 29.63
Новини 24

У Кам’янському інспектували маршрутки

Днями до Кам’янського завітали представники Укртрансбезпеки з інспекцією маршрутних автобусів. Разом із ними до рейду долучились і наші кореспонденти.

Ось так проходить інспектування маршрутних таксі Кам’янського. Необхідні документи, посвідчення, наявність вогнегасника та аптечки – перевіряється все, що можна оглянути. Також інспектують технічний стан, візуально перевіряють скло, гуму тощо.

Загалом, істотних проблем під час інспекції виявлено не було. Втім, існує ряд недоліків, на які вказали співробітники відомства. Один із найпомітніших – відсутність бокових трафаретів на деяких маршрутних автобусах.

«Відповідно до правил, для зручності пасажирів боковий трафарет повинен містити номер маршруту, кінцеву й початкову, а також проміжні зупинки», – зазначив старший інспектор відділу державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління «Укртрансбезпеки» у Дніпропетровській області Олег Васильковський.

Крім цього, він наголосив, що міське управління транспорту та зв’язку завжди налаштоване на діалог у разі проведення акцій Укртрансбезпеки в Кам’янському.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.