21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському капітально відремонтують низку об’єктів соціальної сфери

У Кам’янському продовжать капітальний ремонт лікарень. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов під час об’їзду закладів соціальної сфери міста.

Цього року реконструкцію проведуть у хірургічному відділенні 9-ї міської лікарні, відремонтують обидва поверхи інфекційного відділення 7-ї лікарні. Буде оновлено унікальне відділення кардіології та кардіоінтенсивної терапії у лікарні швидкої медичної допомоги №8, а також відділення ранньої реабілітації дітей у лікарні №6.

«На даний момент тривають проектно-кошторисні роботи, потім буде проведено тендер і приблизно до кінця квітня розпочнеться капітальний ремонт цих відділень. Капітальний ремонт в інфекційному відділенні вже розпочато, адже там проект і тендер були виконані торік. Усі роботи плануємо завершити до Дня міста», – зазначив Андрій Білоусов.

Оновлення лікарняних відділень здійснюється вперше за часів незалежності. У ході робіт повністю відновлять внутрішнє опорядження, буде замінено все – від санвузлів, вікон та дверей до електромереж. Із числа соціальних об’єктів у цьому році також виконають капітальний ремонт середньої школи №5. Тут повністю замінять покрівлю та реконструюють фасад. Усі роботи буде проведено коштом міського бюджету.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.