21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському коштом європейського банку буде модернізовано міську інфраструктуру

Кам’янське виграло конкурс на залучення коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для модернізації міської інфраструктури.

На даному етапі фахівці Кам’янської міської ради спільно з координаторами і експертами ЄІБ працюють над поетапним впровадженням двох проєктів: реконструкція зовнішнього освітлення з системою управління та утеплення будівель бюджетної сфери.

5 березня міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з питання реалізації даних проєктів.

«Загальна сума інвестицій, які ми залучаємо, становить 26 мільйонів євро. 15 мільйонів буде направлено на реновацію 10 бюджетних закладів, відібрано кілька дитячих садків, шкіл та основних лікарень, включаючи дитячу. 11 мільйонів буде направлено на повну реконструкцію зовнішнього освітлення міста з використанням LED-технологій. На сьогоднішній день місто освітлено на 85%. Ці кошти передбачають реконструкцію діючого освітлення і повне відновлення решти 15% – у приватному секторі. У цьому році буде розроблено ТЕО і всю необхідну проектно-кошторисну документацію, щоб на початку наступного року розпочати реалізацію проєктів», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.