5°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському курсантка врятувала представника виборчої комісії

Курсантка 2-го курсу факультету кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ольга Бойко надала першу домедичну допомогу чоловікові, у якого стався напад епілепсії. Про це повідомили на сторінці навчального закладу в соцмережі.

Трапилося це сьогодні, 26 жовтня, на одній із виборчих дільниць Кам’янського, де дівчина разом із працівниками поліції несла службу з охорони громадського порядку під час місцевих виборів.

О пів на восьму годину ранку, коли голоси вже були підраховані, сейфи опечатані, одному з членів виборчої комісії стало погано. 52-річний чоловік втратив свідомість і в конвульсіях впав на підлогу прямо посеред дільниці. Курсантка Ольга в цей час проходила повз. Дівчина не розгубилася і відразу кинулася допомагати.

«Згадала все, чому нас вчили викладачі з тактичної медицини. Мені допомагала жінка, одна із членкинь виборчої комісії. Ми поклали чоловіка на бік. Потім я попросила людей знайти щось м’яке, аби підмостити під голову. Щоби уникнути травмування, ми зафіксували голову та тулуб чоловіка. Також я першою зателефонувала за номером «103», – розповідає Ольга Бойко.

Бригада невідкладної допомоги приїхала через 13 хвилин. Декілька разів чоловікові ставало краще, потім його стан погіршувався. Увесь цей час курсантка була поряд, тримала руки та ноги, якими хворий неконтрольовано розмахував.

Зі слів медиків, які прибули на виклик, у громадянина за невеликий проміжок часу сталося декілька епілептичних нападів. Після проведеної лікувальної терапії чоловік ще довго не міг прийти до тями, він не розумів, що з ним сталося, втратив пам’ять. Коли йому стало легше, від госпіталізації відмовився.

«Коли приїхала бригада, я видихнула з полегшенням. Ті 13 хвилин видалися вічністю, я розуміла, що здоров’я чоловіка в моїх руках, і що навіть один необережний рух може вартувати йому життя», – згадує курсантка.

Останнє редагування Понеділок, 26 жовтня 2020 17:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.