16°C

Кам’янське

Rain

Вологість: 70%

Вітер: 23 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському масово підробляли лікарські документи, - СБУ

Співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки спільно з Головним слідчим управлінням СБУ блокували діяльність організованої групи, учасники якої незаконно виготовляли та реалізували документи, що видаються установами на офіційних бланках.

Про це йдеться на сайті Служби Безпеки України.

У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували, що ділки у Києві та Кам’янському нелегально виготовляли, зокрема, листи непрацездатності, довідки захворювань та вагітності, а також інші документи лікувально-профілактичних закладів. «Клієнтів» зловмисники підшукували через спеціально створені веб-ресурси.

Встановлено, що протягом 2016-2018 років «послугами» групи скористалось понад 50 тисяч громадян.  Використання підроблених документів призвело до завдання матеріальних збитків держбюджету України через незаконне відшкодування коштів із Фонду соціального страхування.

Під час слідчих дій в офісних приміщеннях ділків правоохоронці виявили печатки, кліше банківських установ та лікувальних закладів, підроблені листи непрацездатності та документи щодо наявності у осіб трудових відносин, трудові книжки, банківські документи, що підтверджують протиправну діяльність угруповання. Виявлено також  комп’ютерну та мобільну техніку із листуванням щодо організації злочинної діяльності.

Наразі доступ до сайтів зловмисників заблоковано, протиправна діяльність повністю припинена. Трьох організаторів незаконного бізнесу визнано винними у скоєнні злочину. Тривають подальші слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у протиправному механізмі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.