25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському проживає майже 3,7 тис. переселенців

Наразі у місті проживає 3688 внутрішньо переміщених осіб, серед яких 909 дітей, 1190 пенсіонерів та 162 інваліди. Тільки протягом ІІ кварталу поточного року у місті було зареєстровано 450 переселенців.

Як повідомили в управлінні соціальної політики Кам’янської міської ради, усі внутрішньо переміщені особи, які переїжджають на проживання до міста з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, реєструються шляхом внесення даних в Єдину веб-орієнтовану інформаційну технологію формування сегменту «Облік ВПО».

При реєстрації кожна людина дістає роз’яснення щодо вирішення нагальних проблем: отримання місця для тимчасового помешкання, переоформлення пенсій, державних соціальних допомог, виплат по втраті працездатності, працевлаштування, влаштування дітей до закладів освіти, отримання медичної допомоги та інших.

У місті діє спеціальна комісія з питань призначення та відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За ІІ квартал поточного року пройшли 12 засідань комісії, де розглянуто більше 1000 різних справ.

У рамках взаємодії влади та громадськості щодо надання переселенцям безоплатної правової допомоги ведеться співпраця з благодійною організацією «БФ «Право на захист». Протягом кварталу проведено підготовку «круглого столу» з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) стосовно проекту «Посилення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України».

Питання всебічної підтримки внутрішньо переміщених осіб перебуває на постійному контролі влади Кам’янського.

Останнє редагування Понеділок, 08 липня 2019 15:09

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.