17°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 69%

Вітер: 23 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

У Кам’янському можна пройти безкоштовну консультацію та тестування на ВІЛ-інфекції

19 травня відзначається Всесвітній день пам’яті жертв СНІДу. У Кам’янському спеціалізована медична допомога ВІЛ-позитивним надається у кабінеті «Довіра» на базі СМСЧ №8 (просп. Аношкіна, 67, кабінет 56), де практично кожен мешканець міста має змогу пройти безкоштовну консультацію та тестування на ВІЛ.

Станом на 1 травня у місті на диспансерному обліку перебуває 1012 ВІЛ-позитивних, серед яких 389 хворих на СНІД. Дорослих хворих, які отримають антиретровірусну терапію – 563. Дітей до 18 років на обліку – 38, з них 18 – з підтвердженим діагнозом ВІЛ-інфекції. У 5 дітей діагностовано стадію СНІД. Антиретровірусну терапію отримують 17 дітей.

За чотири місяці 2019 року у місті зареєстровано 32 нових випадки ВІЛ-інфекції. У 25 випадках встановлено статевий шлях передачі.

Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту наголошує: важливо усвідомити, що епідемія ВІЛ – це реальність сьогодення. Людина має знати про можливі ризики та шляхи запобігання інфікування. Це перший крок до профілактики, отримання медичної допомоги, соціальної та психологічної підтримки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.