21°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 42%

Вітер: 18 km/h

USD 27.78   EUR 32.63
Новини 24

У Кам’янському на базі спортивної школи відкрили реабілітаційний центр

У дитячо-юнацькій спортивній школі №1 на лівому березі Кам’янського створили спеціалізований центр для людей з інвалідністю «Кімусубі». На базі центру будуть проходити заняття з бойових мистецтв для людей з порушенням опорно-рухового апарату. Спортсмени з особливими потребами зможуть займатися тут у комфортних і сучасних умовах.

Реалізував ідею голова міської громадської організації людей з інвалідністю «Кімусубі», тренер з айкідо Валерій Зінченко. Багато років тому він сам зазнав травми, але завдяки заняттям відновився і вже понад 20 років викладає бойові мистецтва.

У церемонії відкриття центру взяли участь заступник Кам’янського міського голови Костянтин Саусь, директор спортивної школи Олексій Бурма, колектив тренерів-викладачів, батьки. Вихованці спортивного закладу виступили з показовими номерами.

«Від імені міського голови Андрія Білоусова я хочу подякувати всім, хто брав участь у створенні та організації цього центру. Східні єдиноборства – це ціла філософія, тому люди, у яких є потреба в індивідуальному тренувальному процесі, багато чого досягнуть і це дуже їм допоможе. Я пишаюся тим, що в нашому місті є люди з великим серцем, які допомагають робити добрі справи», – сказав Костянтин Саусь.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.