22°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 83%

Вітер: 15 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському на підприємця накладено штраф у понад 400 тисяч гривень

Фізична особа-підприємець сплатить до місцевого бюджету 417,3 тис. грн. штрафу за недопуск інспекторів праці відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради.

18 червня цього року Дніпропетровський окружний адміністративний суд відмовив ФОПу в визнанні протиправною та скасуванні постанови, винесеної начальником відділу праці та соціально-трудових відносин за порушення абзацу 7 частини 2 ст.265 Кодексу Законів про працю України.

На теперішній час санкція статті за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні під час фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору тягне за собою накладення штрафу у 16-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, тобто 75 568 гривень.

Рішенням суду підтверджено повноваження та законність дій інспекторів праці під час інспекційних відвідувань роботодавців міста на предмет офіційного працевлаштування.

Інспекційні відвідування мають на меті соціальний захист працюючого населення (право на лікарняний, відпустку, мінімальні соціальні гарантії, своєчасну виплату заробітної плати та страховий стаж), наповнення бюджетів усіх рівнів податками та пенсійного фонду України, наголошують у відділі праці.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.