22°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 67%

Вітер: 15 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

У Кам’янському нададуть підтримку федераціям з олімпійських видів спорту

Рішенням міської ради затверджено Програму підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування Кам’янського на 2020-2024 роки.

Основна мета програми – залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та виховання її в дусі олімпізму.

Претендентами на здобуття фінансової підтримки можуть бути зареєстровані спортивні федерації з офіційно визнаних в Україні олімпійських видів спорту (в тому числі відокремлені підрозділи всеукраїнських спортивних федерацій), які діють на території Кам’янського. Досвід роботи таких федерацій за відповідним профілем має складати не менше трьох років.

Прийом документів для надання фінансової підтримки у рамках програми в 2020 році буде здійснюватися з 1 по 31 березня включно, у всі наступні роки з 1 по 31 жовтня року, що передує. Відповідне оголошення про початок збору документів буде розміщено управлінням молоді та спорту на офіційному сайті Кам’янської міської ради.

Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Вівторок, 03 березня 2020 14:17

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.