0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 5 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському надається медична підтримка демобілізованим військовим

Згідно з затвердженим планом заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО у Кам’янському виконується програма підтримки військових та їхніх родин.

Як повідомили в міській раді, станом на початок року на обліку перебував 1231 військовий, який брав участь в антитерористичній операції. 45 із них – інваліди війни (усі  – учасники бойових дій в зоні АТО). 76 осіб у місті мають статус члена сім’ї загиблого чи померлого військовослужбовця.

Станом на червень на диспансерному обліку у центрах первинної медико-санітарної допомоги міста перебуває 352 демобілізованих учасники АТО.

Протягом 5 місяців у стаціонарних відділеннях міських лікарень пролікувалося 116 осіб на суму понад 83 тисячі гривень. Відповідно до заходів програми, для учасників АТО вартість одного дня в лікарні становить 120 гривень, з яких 65 гривень відведено на медикаменти, 55 – на харчування.

Амбулаторно пройшов лікування 271 військовий на суму понад 144 тис. гривень.

У межах програми військовим надавали і стоматологічну допомогу. Протягом поточного року 143 особи пролікувалися у стоматологів та отримали послугу протезування на загальну суму понад 229 тисяч гривень.

Усі звернення від учасників АТО, їхніх родин та членів сімей загиблих у медичних закладах забезпечуються першочерговим та всебічним розглядом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.