17°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 63%

Вітер: 6 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

У Кам’янському надали допомогу ветеранам Другої світової

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, що відзначається в Україні 22 червня, за дорученням міського голови Андрія Білоусова у Кам’янському надали натуральну допомогу інвалідам Другої світової війни, ветеранам, учасникам бойових дій.

Протягом двох днів без уваги не лишився жоден із інвалідів Другої світової, яких загалом у місті 69. Їх відвідали керівництво міста, представники департаменту соціальної політики, працівники територіальних центрів.

Заступник міського голови Тетяна Завгородня разом з директором департаменту соціальної політики міськради Оленою Посилаєвою 23 червня відвідала легендарних фронтовиків міста, передала слова підтримки від міського голови та вручила пакунки з продуктами харчування.

Дмитро Ткаченко – почесний громадянин міста, фронтовик, кандидат медичних наук. 23 роки поспіль очолював 9-ту міську лікарню, на заслуженому відпочинку написав книгу «Доля лікаря». Нині, попри поважний вік, водить авто та викладає студентам медичного коледжу акушерство і гінекологію. Активний кам’янчанин, він відзначає позитивні зміни в місті й висловлює подяку міському голові за проведену роботу: облаштування скверів та дитячих майданчиків, відновлення освітлення, ремонт доріг.

За чотири місяці 100-річний ювілей справить і Ольга Нежумиря. Рідні кажуть: вона завжди дуже болісно переживає усі роковини, пов’язані з війною.

На прохання поділитися спогадами Ольга Сергіївна розповідає про важкі дороги війни, про Сталінград, про те, як під час форсування Дніпра переправлялась через ріку разом з іншими солдатами на автомобільній камері.

Століття прожив і налаштований ще якнайменше на десятиліття Петро Кондратьєв. Каже: йому допомагає бути бадьорим зарядка й позитивний настрій. Петро Іванович гостям радий, ділиться нагальними питаннями. 

«Ми приділяємо багато уваги ветеранам війни, учасникам бойових дій, інвалідам. На жаль, в умовах карантину цього року ми не змогли провести заходи до Дня Перемоги так, як цього заслуговують ветерани, – каже Тетяна Завгородня. – У ці скорботні, пам’ятні дні хочу побажати всім ветеранам та їх родинам міцного здоров’я, та, звісно ж, – миру».

Заступник міського голови запевнила кожного з учасників війни, що по закінченні карантинних обмежень у місті обов’язково відбудуться урочисті заходи на вшанування ветеранів.

Останнє редагування Середа, 24 червня 2020 15:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.