-1°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

У Кам’янському надають підтримку родинам загиблих воїнів

У грудні рішенням Кам’янської міської ради внесено зміни до Програми «Родина героя» та заплановано видатки на її реалізацію в 2020 році.

Серед основних заходів Програми – виплата сім’ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил щомісячної матеріальної допомоги у розмірі 2500 гривень, надання одноразової щорічної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем в розмірі 10 тисяч гривень, надання додаткових пільг у розмірі 50% на оплату за житлово-комунальні послуги тощо.

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, у 2019 році на реалізацію заходів Програми виділено понад 2 мільйони 660 тисяч гривень. Одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових проблем отримали 28 сімей, щомісячну матеріальну допомогу виплачено на загальну суму понад 1 мільйон 800 тисяч гривень.

Протягом 2019 року додаткові пільги у розмірі 50% на оплату житлово-комунальних послуг отримала 61 особа – на загальну суму понад 210 тисяч гривень.

Із 1 вересня 2019 року діти військовослужбовців дійсної служби, які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами І чи ІІ групи, звільняються від оплати за навчання та забезпечуються безкоштовним харчуванням у дошкільних та шкільних навчальних закладах.

На постійному контролі перебуває надання членам сімей загиблих учасників АТО медичних послуг. Відповідно до потреби вирішується питання забезпечення їх безкоштовними медикаментами при амбулаторному лікуванні.

Комунальні заклади культури – бібліотеки, театр, музей – забезпечують безкоштовне відвідування заходів сім’ями учасників антитерористичної операції та військовослужбовців, загиблих в АТО.

Протягом 2019 року управління соціальної політики міськради організувало привітання з днем народження 16-ти дітей віком до 18 років, їм перераховано адресну допомогу на загальну суму 48 тисяч гривень.

Станом на кінець року в місті проживало 80 членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.