7°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 17 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському надають підтримку спортивним організаціям

У 2020 році Кам’янська міська рада затвердила Програму підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування.

Програма націлена на допомогу міським федераціям олімпійських видів спорту, створення умов для популяризації здорового способу життя та залучення якомога більше населення до спорту.

Днями управління молоді та спорту міської ради запросило очільників спортивних федерацій міста на нараду, де їм ще раз нагадали про особливості програми та запросили долучитися зацікавлених у підтримці.

Отримати фінансову підтримку у межах Програми можуть федерації з офіційно визнаних в Україні олімпійських видів спорту, які діють на території міста, підрозділи Всеукраїнських федерацій, розташовані у місті, та федерації із досвідом роботи не менше від 3 років. Начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк зазначає – він дуже радий, що у Кам’янському діє ця програма.

«Не у всіх містах є така програма. Це програма майбутнього, – каже начальник управління. – Дуже приємно, що міський голова Андрій Білоусов підтримав її, поставився з розумінням. Адже, щоб досягти хороших результатів, треба вкладати кошти у спортсменів, тренерів; повинна бути база та інвентар».

Загалом у Кам’янському діє 21 федерація олімпійських видів спорту. На сьогодні, повідомив Едуард Коряк, вже скористалися перевагами програми 9 федерацій міста: стрільби з лука, велоспорту, спортивної гімнастики, важкої атлетики, тхеквондо, боксу, футболу, а також федерації стрибків на батуті, акробатичній доріжці та на подвійному міні-трампліні й федерації з веслування на байдарках і каное.

Здебільшого спортивні федерації планують отримати допомогу саме задля вирішення нагальних питань, а також для організації різноманітних спортивних заходів. Начальник управління молоді та спорту наголосив – у місті створюються необхідні умови для всебічного розвитку спортсменів, тож він сподівається, що кам’янчани незабаром показуватимуть ще кращі результати.

«Моя мрія – щоб наші спортсмени готувались і виступали на змаганнях вищого рівня, перемагали та, можливо, ставали навіть кандидатами до Олімпійської збірної», – зазначає Едуард Коряк.

Ті міські федерації олімпійських видів спорту, які бажають долучитись до Програми підтримки, мають подати пакет документів в управління молоді та спорту міськради до 30 жовтня включно.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.