7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 9 km/h

USD 28.53   EUR 33.48
Новини 24

У Кам’янському надають підтримку учасникам бойових дій

Станом на 1 жовтня на обліку в управліннях соціального захисту населення департаменту соціальної політики міської ради перебуває 1706 ветеранів з числа учасників АТО/ООС, з них: 55 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 1648 учасників бойових дій, 3 учасники війни, та 83 члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців.

Відповідно до Комплексної програми підтримки демобілізованих учасників АТО/ООС протягом жовтня, до Дня захисника України, 1696 особам буде виплачено одноразову допомогу на загальну суму 848 тис. грн.

Починаючи з серпня, відновлено обстеження житлових приміщень заявників на предмет необхідності поточного ремонту, які не проводились через карантинні обмеження. Зокрема, 2 учасникам АТО/ООС та 2 особам з числа членів сімей загиблих військовослужбовців надано грошову допомогу на поточний ремонт житла на загальну суму понад 150 тис. грн.

Окрім цього, кам’янчани, які беруть участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та члени їх сімей за рахунок коштів міського бюджету звільнені від сплати за житло у розмірі 100%, та мають пільги на оплату комунальних послуг у розмірі 50%. Протягом липня-серпня пільгами скористались 8 осіб на загальну суму 69 тис. грн.

Відповідно до комплексної програми 12-ти учасникам АТО/ООС після демобілізації надано одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 59,5 тис. грн. Розмір допомоги становить 5 тис. грн, а у разі поранення може бути збільшено до 8 тис. грн.

Також протягом липня-вересня 3 учасникам АТО/ООС надано одноразову допомогу для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Вівторок, 13 жовтня 2020 16:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.