3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 54%

Вітер: 13 km/h

USD 27.28   EUR 29.73
Новини 24

У Кам’янському новостворені комісії з соціальних питань провели перші засідання

19 лютого свої перші засідання провели одразу дві комісії з різних напрямів соціального захисту населення: опікунська рада при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради та комісія щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до чинного законодавства.

До основних завдань комісій належать: розгляд заяв мешканців міста; визначення можливості фізичних осіб бути опікунами (піклувальниками) у випадках встановлення опіки або піклування за рішенням суду; прийняття рішення про призначення або відмову в призначенні грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. На засіданні члени комісій розглянули звернення громадян та прийняли відповідні рішення.

Як зазначила голова обох комісій, заступник міського голови Тетяна Завгородня, після реорганізації структури виконавчих органів міської ради в місті забезпечено належну роботу оновлених комісій із питань соціального захисту населення, які раніше діяли при адміністраціях районів.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.