16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 7 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському об’єднають два лікувальних заклади

Мета об’єднання – більше можливостей для збереження і відновлення здоров’я городян, повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради.

Одним із завдань планового лікування є реабілітація. Вчасно надана реабілітаційна допомога запобігає виникненню у людей обмежень, які призводять до інвалідності, сприяє максимально можливому відновленню функцій організму і поверненню до активної життєдіяльності.

Протягом багатьох років у місті працює і є затребуваним як серед професійних спортсменів, так і серед любителів спорту комунальний заклад «Центр здоров’я та медицини спорту». Він діє у двох напрямах: спортивна медицина та санітарно-профілактична робота.

Проте національна служба здоров’я України на сьогодні не фінансує в пакетах гарантованих медичних послуг жоден з видів послуг, які надає центр здоров’я.

З огляду на те, що в місті приділяється велика увага пропаганді здорового способу життя та популяризації спорту, у зв’язку з соціальною важливістю цих послуг, для поліпшення надання допомоги спортсменам міста, забезпечення спортсменів сучасними методами реабілітації виникла необхідність об’єднання комунального закладу «Центр здоров’я та медицини спорту» і комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №5».

Сучасна реабілітація як людей після важкої хвороби, так і спортсменів неможлива без сучасного обладнання. У міській лікарні №5 у 2019 році коштом міського бюджету і гранту від Світового банку проведено ремонт, придбано і встановлено сучасне реабілітаційне та фізіотерапевтичне обладнання.

Це об’єднання дасть можливість поліпшити надання медичної (реабілітаційної) допомоги спортсменам, а також укласти договори з НСЗУ на пакет послуг із реабілітації після травматологічних і неврологічних захворювань.

Медичний персонал центру здоров’я, маючи знання і величезний досвід, продовжить працювати, а у спортсменів з’явиться можливість користуватися оновленою реабілітаційною базою КНП «Міська лікарня №5».

Залишаться працювати й групи здоров’я, улюблені всіма небайдужими до спорту. Працівники відділення лікувальної фізкультури з нетерпінням чекають закінчення карантину, щоб продовжити разом з учасниками груп шлях до здорового довголіття.

Зазначається, що медичні працівники центру здоров’я не залишаться без своєї справи, вони продовжать виконувати постійну роботу, адже обсяг надаваних послуг і категорія населення, що обслуговується, після об’єднання не зміниться. У пацієнтів об’єднаного лікувального закладу буде змога отримувати медичні послуги як у будівлях нинішнього Центру здоров’я, так і на базі «Міської лікарні №5».

Останнє редагування Середа, 06 травня 2020 11:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.