17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 6 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

У Кам’янському об’єднають дві лікарні

У рамках другого етапу медичної реформи в Кам’янському об’єднають міську дитячу лікарню №6 і лікарню №9. Про це повідомили в міській раді.

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради «Міська лікарня №9» є опорною лікарнею інтенсивного лікування госпітального округу. Це найбільший лікувальний заклад у місті, який підписав договори з Національною службою здоров’я України на 11 пакетів медичних послуг – найбільше серед усіх лікувальних закладів Кам’янського. Лікарня має великий діагностичний і кадровий потенціал.

Щоб в умовах реформування зберегти стаціонарну допомогу дітям у місті, з метою зменшення витрат, не пов’язаних безпосередньо з наданням медичної допомоги, і проведенням оптимізації наявної мережі лікувальних закладів, прийнято рішення про реорганізацію КНП КМР «Міська дитяча лікарня» шляхом приєднання до КНП КМР «Міська лікарня №9». Захід дозволить зберегти в місті стаціонарну педіатричну допомогу і підвищити якість медичної допомоги дітям.

Реформування сфери охорони здоров’я передбачає зміни не тільки системи фінансування, але й принципів ефективного витрачання наявних засобів.

«В об’єднанні даних лікувальних закладів дуже багато переваг. Ми зможемо істотно поліпшити матеріально-технічну базу, закупити нове сучасне обладнання, виконати необхідні ремонти у відділеннях, покращаться умови роботи медиків. Також ми займаємося залученням вузьких фахівців і поетапно розширюємо перелік послуг у сфері надання медичної допомоги. І найголовніше, що медичні працівники не будуть скорочуватися, територіально все відділення дитячої лікарні залишиться на своїх колишніх місцях, зміни торкнуться тільки адміністративно-господарського апарату», – сказав генеральний директор міської лікарні № 9 Арнодік Каграманян.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.