17°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 74%

Вітер: 21 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському обговорили профілактичні та протиепідемічні заходи

Днями у Кам’янському під головуванням начальника управління охорони здоров’я міськради Юлії Манаєнкової відбулось чергове засідання координаційної ради з питань охорони здоров’я. Серед інших питань на нараді розглядався стан захворюваності на вакцинокеровану групу інфекцій та протиепідемічні заходи у місті.

За інформацією Кам’янського міського відділу лабораторних досліджень,  від початку року в місті зареєстровано 10 випадків захворювань на кашлюк, один з яких став летальним. Усі хворі щеплень проти кашлюку не мали. Крім цього, зареєстровано 21 випадок захворювання на кір та 12 випадків – на гострий вірусний гепатит «В».

Така кількість захворювань пов’язана з низьким охопленням населення щепленням. Через неритмічні та не у повному обсязі поставки медичних імунобіологічних препаратів протягом останніх років сформувався прошарок неімунного населення, внаслідок чого відбулось зниження колективного імунітету. При цьому стан охоплення щепленнями проти туберкульозу новонароджених покращав і за перше півріччя 2018 року склав 77%. 

На засіданні також було обговорено підсумки місячника до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Зокрема, спеціалісти міського медичного центру здоров’я та медицини спорту провели комплекс пропагандистських заходів. Це – акції та бесіди у навчальних закладах, конкурси малюнків на асфальті «Я – за здоровий спосіб життя», поширення листівок тощо. Також протягом року проводилось анкетування для вивчення рівня поінформованості молоді про ВІЛ/СНІД.

Окрім цього, члени координаційної ради заслухали доповідь про роботу Центру соціальної служби для сімей, дітей та молоді зі взаємодії із закладами охорони здоров’я, підбили підсумки діяльності робочої групи з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим інфекційним соціально небезпечним хворобам і розглянули пропозиції до плану роботи на 2019 рік.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.