1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 64%

Вітер: 23 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському обговорювали проблеми Соцміста і «БАМу»

24 січня в будівлі колишнього Баглійського райвиконкому відбулося перше засідання робочої групи з розв’язання проблем мешканців Соцміста і «БАМу». До робочої групи увійшли представники міської влади, комунальних служб, а також активісти і представники жителів району. Керував засіданням заступник міського голови Костянтин Саусь.

На самому початку засідання були розглянуті питання теплопостачання в дитячих садах №№23 і 25, а також в приміщенні колишнього ПТУ №25, де на даний момент проводяться заняття для учнів школи №25. Люди скаржаться на холод у цих закладах. Прийнято рішення, що вже вранці директор департаменту освіти Тетяна Онищенко разом з керівником теплопостачальної компанії виїдуть на ці об’єкти і вивчать ситуацію, недоліки планується усунути протягом найближчих 2-3 днів.

Розглядалося також питання нарахування субсидій: надходять сигнали, що після встановлення електроопалення частина пільговиків позбулася субсидій. Керівник управління соцзахисту Олена Посилаєва повідомила, що субсидії ні у кого не забирали, і що управління готове прийняти кожного пільговика, у якого виникли проблеми.

Крім того, Костянтин Саусь пообіцяв вивчити питання того, щоб в кожному ЦНАП було відкрито спеціальний відділ, який допоможе кам’янчанам правильно оформити перехід від одного постачальника газу до іншого.

Особливу увагу було приділено проблемам житлово-комунального господарства. Дуже багато хто скаржиться на водопостачання: постійні пориви труб і низький тиск. Примітно, що всі ці проблеми виникли не сьогодні і не вчора, а останні кілька років, коли за цю сферу відповідала Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду на чолі з директором Тетяною Щебетовою.

Особливо гнітюча ситуація склалася в будинку №1а по вулиці Затишна (колишня Беспалова). Тому вже з понеділка там почнеться комплексне обстеження стану комунікацій, після чого буде розроблено план першочергових ремонтних робіт.

Що стосується інших скарг по ЖКГ, всі проблемні адреси записані і обумовлені терміни усунення недоліків, на деякі з таких адрес Костянтин Саусь особисто виїхав після наради.

Чимало скарг було і на енергетиків, тому вирішено запросити на наступну нараду представника Дніпрообленерго.

Костянтин Саусь заявив, що така робоча група засідатиме щодня. 25 січня засідання розпочнеться о 18.00.

На жаль, засідання не завжди йшло коректно. Люди часто підвищували голос, вигукували з місць, перебивали не тільки виступаючих, а й один одного. Особливо «дістала» всіх якась «правозахисниця», що, як з’ясувалося, є мешканкою Черемушок і взагалі не розбирається в питаннях ЖКГ. Залишається тільки сподіватися, що на наступному засіданні її не буде, а з часом не лише будуть вирішуватися проблеми жителів Соцміста і «БАМу», а й покращиться політична культура кам’янчан.

Останнє редагування Понеділок, 25 січня 2021 10:19

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.