2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 9 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському облаштовують реабілітаційний центр для захисників України

У Кам’янському тривають роботи зі створення Центру медичної реабілітації учасників бойових дій у зоні ООС та інших пільгових груп населення на базі міської лікарні № 5. На даному етапі йде процес облаштування нових відділень.

У повному обсязі закуплене сучасне медичне обладнання, фітнес-станції, апарати для розробки суглобів, тренажери, а також меблі та побутова техніка в палати. У медичному закладі зможуть проходити реабілітацію одночасно від 60 до 100 пацієнтів.

Проект реалізується на кошти державного бюджету Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, гранту Світового банку та міського бюджету.

«Сьогодні я в черговий раз перевірив хід ремонтних робіт на даному об’єкті та поставив завдання завершити їх у серпні, щоб до Дня Незалежності України відкрити реабілітаційний Центр і включити його в роботу», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Член наглядової ради з питань реалізації проекту і представник громадської організації «Патріот 2015» Андрій Козачок зазначив, що створення сучасного реабілітаційного Центру в Кам’янському є дуже показовим і престижним: «Не кожне місто в нашій країні може похвалитися створенням такого Центру. Від імені учасників та ветеранів ООС хочу подякувати Андрію Леонідовичу за підтримку і допомогу у вирішенні всіх питань».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.