16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янському обстежили мостовий перехід через Дніпро

На початку цього року департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради уклав договори на обстеження мостового переходу через річку Дніпро.

Перший договір – на обстеження всіх деформаційних швів, капітальні ремонти яких уже виконуються, і до кінця року шість конструкцій повністю замінять. На підставі висновку фахівців будуть сплановані ремонти швів на наступний рік. Згідно з другим договором фахівці ТОВ «Технотранспроект» проводять обстеження технічного стану мостового переходу над судноплавним і несудноплавним руслом.

26 червня директор департаменту ЖКГ Олег Максименко спільно з фахівцями з міста Дніпра виїхали на місце.

За словами експертів, на даний момент споруді нічого не загрожує. Металеві та бетонні конструкції не мають серйозних дефектів і не впливають на руйнування асфальтобетонного покриття на мосту.

«Історія цього моста давня. Побудували його в 1995 році, і з цього моменту його жодного разу не обстежили. Природно, що в процесі експлуатації зносилося антикорозійне покриття. Проте ніяких катастрофічних дефектів, які потрібно усувати миттєво, ми не виявили», – сказав заступник директора ТОВ «Технотранспроект» Руслан Кравченко.

«Так, міст потрібно обслуговувати, адже за весь період його експлуатації цим ніхто не займався. Ті фотографії, які виклали в Інтернеті, – наслідок того, що мародери розграбували частину металевого обладнання. Добре, що воно не несе на собі вирішальні навантаження, без нього міст не зазнає обвалу або деформації. На підставі висновку, що надасть ТОВ «Технотранспроект», ми будемо планувати початкові етапи робіт з утримання нашої унікальної споруди і відновлення вкрадених елементів», – сказав Олег Максименко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.