31°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 34%

Вітер: 9 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському організували акцію проти торгівлі людьми

30 липня, у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, у Центральному парку культури та відпочинку Кам’янського пройшов масштабний інформаційний захід. Організатором акції виступило управління соціальної політики міської ради.

Від імені керівництва міста учасників заходу привітав заступник міського голови Владислав Мелешко. «Торгівля людьми – це форма сучасного рабства, яка не втрачає актуальності для жодної країни світу, включаючи Україну. Це стосується кожного громадянина, який може потрапити «до рук» кримінальних осіб. Тому сьогодні як ніколи важливо привернути увагу до даної проблеми та об’єднати зусилля для подолання цього негативного явища», – зазначив він.

На заході кожен охочий зміг пройти побудованим лабіринтом, відповісти на запитання щодо працевлаштування за кордоном та знайти вихід із багатьох ситуацій, у які потрапляють жертви торгівлі людьми.

Фахівці центру зайнятості проводили профорієнтаційну роботу з дорослими. Для дітей організували конкурс малюнків на тему «Професії».

Представники Національної поліції продемонстрували спорядження та службовий автомобіль. В акції також взяли участь інспектор-кінолог із собакою.

Наприкінці акції присутні запустили у небо жовті та сині повітряні кульки як символ життя без торгівлі людьми. Усі учасники отримали подарунки та призи, а найактивнішим вручили безкоштовні квитки на атракціони від адміністрації парку.

Також цього дня в кіноконцертному залі «Мир» відбувся вільний показ фільмів, які висвітлюють проблематику торгівлі людьми.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.