25°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 19 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

У Кам’янському визначено заклад для госпіталізації пацієнтів із коронавірусом

В Україні визначено 240 закладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це – лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

До зазначеного переліку увійшло й комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради «Міська лікарня №7».

Відповідні заклади відібрані та схвалені очільниками областей, регіональними департаментами охорони здоров’я, рекомендовані Національною службою здоров’я України спільно з МОЗ. Вимоги щодо формування мережі цих закладів затверджено розпорядженням Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Вибір цих лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ. Пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів. Щоб госпіталізовані з COVID-19 отримували всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану. А ті пацієнти, які потрапили до лікарні з приводу інших захворювань, не перетинались з інфікованими коронавірусом та безпечно проходили лікування. Відповідно до даних, які отримала НСЗУ від даних закладів, усі вони мають необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус.

Наголошується, що перелік лікарень сформовано для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується. Пацієнти, які відчувають симптоми COVID-19, не можуть звертатися до цих закладів самостійно. Це може загрожувати їхньому здоров’ю. При виявленні таких симптомів пацієнтам потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю. А при наявності важких симптомів – температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання – дзвонити «103».

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2020 14:09

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.