32°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 8 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

У Кам’янському підбили підсумки конкурсу «Історія моїх перемог у спорті»

Дитячо-юнацькі спортивні школи № 1, 2, 3 та 4 спільно з комунальним закладом «Спорт для всіх» організували Конкурс колажів «Історія моїх перемог у спорті», присвячений Дню захисту дітей.

Загалом у конкурсі взяли участь 77 спортсменів міста. Колажі розподілили в три вікові групи, в кожній з них організатори обрали призерів. Також за підсумками голосування користувачів Facebook визначено переможців у номінації «Приз глядацьких симпатій».

У категорії 6–9 років перемогу здобули: Тимофій Сич, Віра Лисакова, Іван Москаленко, Катерина Колесникова. Приз глядацьких симпатій отримала Діана Швець.

У категорії 10–14 років: Анна Омелянчук, Владислав Бовть, Євген Лобода, Поліна Мороз, Кіра Губська, Роман Чумак. Призеркою глядацьких симпатій стала Ліана Тiщенко.

Категорія 15 років і старші: Артем Рубан, Ярослав Пальок, Жанна Круголь, Владислав Дзодз. Приз глядацьких симпатій присуджено Вікторії Пойді.

«Кожен спортсмен гідний перемоги. Ваші колажі та девізи мотивують багатьох до досягнень поставлених цілей, а також переконують у тому, що немає нічого неможливого», – кажуть організатори конкурсу. Усіх переможців чекає урочисте нагородження.

З роботами учасників можна ознайомитися за посиланням.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.