12°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 89%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янському підписано меморандум із ДКХЗ

Меморандум про соціально-економічне партнерство підписаний між Кам’янською міською радою в особі міського голови Андрія Білоусова і підприємством «Дніпровський коксохімічний завод» в особі генерального директора Євгена Дідуся.

Договір про соціальне партнерство передбачає взаємодію сторін у питаннях економічного розвитку Кам’янського. У рамках угоди завод до кінця 2018 року виділить на потреби міста 430 тисяч гривень. Кошти будуть спрямовані на заміну вікон у дошкільному закладі №33 «Віночок» та встановлення нових дитячих і спортивних майданчиків із сучасним зовнішнім освітленням.

Андрій Білоусов подякував керівництву підприємства, побажав заводу стабільної роботи та процвітання.

«Це перший подібний договір із ПрАТ «ДКХЗ», і для нас він дуже важливий. За рік підприємство дає близько 30 мільйонів гривень до бюджету міста, надає 1200 робочих місць із зарплатою, яка перевищує середню по Україні. Наступного року підприємство обіцяє виділити місту близько одного мільйона гривень. Я вдячний керівництву заводу за участь і допомогу у вирішенні соціальних питань», – сказав Андрій Білоусов.

Генеральний директор ПрАТ «ДКХЗ» Євген Дідусь зазначив, що й надалі завод планує продовжувати активну співпрацю з місцевою владою та допомагати у розвитку міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.