-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 81%

Вітер: 18 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

У Кам’янському підписано Меморандум про співпрацю у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІДу

Керівництво Кам’янського, медичні заклади міста та організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» об’єднують зусилля у сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІДу.

23 січня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов та виконавчий директор організації «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» Елла Соколюк підписали Меморандум про співпрацю. Угода передбачає партнерство сторін у сфері реалізації проекту «Лікарі і громадськість разом з HealthLink за 100% життя» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні.

Головною метою проекту є своєчасне обстеження населення щодо виявлення ВІЛ-інфекції та надання необхідної медичної допомоги і безкоштовних ліків. Передбачено підтримку системи охорони здоров’я Кам’янського протягом усього циклу заходів: від виявлення до супровідного лікування хворих на ВІЛ/СНІД.

Вже сьогодні до медичних закладів міста в необхідному обсязі передані швидкі тести на ВІЛ. Планується проведення спеціальних тренінгів для медперсоналу, технічна допомога експертів обласного та національного рівня. Таким чином буде забезпечено рівний доступ усіх громадян до тестування, безперервного та безкоштовного лікування.

На сьогодні діагноз «ВІЛ-інфекція» – не вирок. Своєчасно виявлена ​​хвороба дає можливість людям жити повноцінним життям. «Підписання Меморандуму свідчить про те, що влада Кам’янського піклується про своїх жителів і готова залучати додаткові ресурси для ефективної медичної допомоги», – сказала представник проекту USAID.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.