18°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 65%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському підтримують обдарованих спортсменів

У Кам’янському постійно надають підтримку обдарованим спортсменам – за рахунок коштів міського бюджету їм виплачується стипендія міського голови. Про це нагадали в управлінні молоді та спорту міської ради.

На стипендію можуть претендувати спортсмени, які мають високі досягнення на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту. Стипендія виплачується протягом календарного року, станом на 1 січня 2020 року її розмір становить 2102 грн (прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на відповідний період).

Рада з питання розвитку фізичної культури та спорту обрала  45 обдарованих спортсменів, які отримуватимуть стипендію у цьому році. Із цьогорічних стипендіатів 34 мають високі досягнення в олімпійських видах спорту, а 11 – у неолімпійських.

Також під час карантину до Кам’янського надійшла приємна новина – вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1», бронзовій призерці чемпіонату Європи-2019 серед юніорок із веслування на байдарках і каное, майстру спорту України Ельвірі Гришаковій призначено стипендію Президента України. Управління молоді та спорту вітає Ельвіру, яка в черговий раз довела, що спортсмени міста – найкращі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.