12°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 31%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському пішов з життя легендарний журналіст

Кам’янське зазнало тяжкої втрати: сьогодні на вісімдесятому році життя перестало битися серце Почесного громадянина і патріота міста, заслуженого працівника культури України, легенди журналістики Кам’янського – Анатолія Петровича Литвина.

Більшу частину своєї творчої біографії Анатолій Петрович присвятив роботі на радіо. До виходу на заслужений відпочинок працював завідувачем редакції міського радіомовлення та музичним коментатором обласного радіо.

Майже 30 років Анатолій Литвин був незмінним автором і ведучим популярної передачі Дніпропетровського обласного радіо «Музичний радіокур’єр». Голос його знали не лише в Україні, а й за її межами. А листи музичний коментатор отримував навіть із далекої Фінляндії. Для зустрічі з героями своїх передач Анатолій Литвин побував у багатьох містах країни та зарубіжжя.

Мав чисельні відзнаки та нагороди, був удостоєний «Золотої медалі української журналістики» – вищої нагороди Національної спілки журналістів України. У 2003 році йому було присвоєно звання Почесного громадянина міста, а в 2013 – довічну державну стипендію Президента України для видатних працівників інформаційної галузі.

Величезний внесок, який він зробив у духовне відродження краю, натхненну творчу роботу та неповторний дикторський голос Анатолія Литвина назавжди запам’ятають мешканці міста та області.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття з приводу тяжкої втрати всім рідним, близьким та друзям покійного. Усі, хто знав і шанував Анатолія Петровича, назавжди збережуть у своїй пам’яті його світлий образ – справжнього патріота, талановитого та натхненного журналіста, сердечної і доброї людини.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.