Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

У Кам’янському планують реконструкцію двох міських лікарень

У Кам’янському планують реконструювати лікарню швидкої медичної допомоги (колишня лікарня № 8) і лікарню № 9. Виїзну установчу нараду з цього питання провів 15 березня міський голова Андрій Білоусов.

На даний момент готується проєктно-кошторисна документація, яка передбачає капітальний ремонт лікарняних відділень, утеплення головних корпусів в обох лікарнях, повний благоустрій лікарняних територій, нові дороги, тротуари, невеликі сквери та багато іншого.

Реконструкція 9-ї лікарні торкнеться також двох окремо розташованих будівель – терапевтичного відділення і пологового будинку.

«Ми готуємо ці проєкти, щоб брати участь у конкурсі на отримання гранту від Європейського Інвестиційного банку в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Ця програма працює вже не перший рік. На сьогоднішній день за цією програмою у нас йде реконструкція колегіуму № 16 та ліцею № 11. Умови передбачають виділення 80% грантових коштів і 20% бюджетних коштів. Таким чином, ми зараз готуємо два ці проєкти, щоб у травні поточного року отримати висновки Укрінвестекспертизи, і в червні будемо подавати дві наші лікарні на участь у конкурсі та виділення грантових коштів. Маю велику надію, що ми ці гранти виграємо і вже в наступному році зможемо почати реалізацію проєктів», – сказав Андрій Білоусов.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.