2°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 63%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

У Кам’янському планують спростити процедуру ведення малого бізнесу

Сьогодні в Кам’янському, щоб у правовому полі відкрити і утримувати кіоск або малу архітектурну форму, необхідно мати три документи: паспорт прив’язки, договір сервітуту і договір з комунальним підприємством «Благоустрій». Йдучи назустріч підприємцям Кам’янського, міський голова Андрій Білоусов пропонує спростити процедуру оформлення до двох документів, а саме – скасувати сервітут.

Згідно з нинішнім порядком, у Кам’янському сервітут видається на рік, термін його оформлення займає до півроку, з урахуванням необхідності проходження документа через дві сесії міської ради. Відповідно, оформлення саме цього документа забирає у підприємців тривалий час. До того ж, ставка платежу за землю за сервітутом становить 12% від нормативно грошової оцінки, що є найбільш витратною частиною податкових внесків.

«Міська влада повинна сприяти розвитку підприємницької діяльності, тому я прийняв рішення на вересневій сесії вийти до депутатів міської ради з ініціативою скасування договору сервітуту, щоб, крім спрощення самої процедури, зняти також і економічне навантаження на підприємців», – зазначив міський голова.

Останнє редагування Середа, 03 липня 2019 17:08

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.