23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 51%

Вітер: 11 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

У Кам’янському побував радник Тимошенко

Екс-міністр України з питань ЖКГ Олексій Кучеренко прибув до міста на запрошення керівника міської організації ВО «Батьківщина» Олександра Плахотніка. Олексій Кучеренко провів зустріч з представниками міських КП, керівниками ОСББ та звичайними мешканцями, де поділився своїм баченням вирішення тарифної кризи та розповів, що повинні робити мешканці, щоб протистояти політиці монополістів.

«Держбюджету нема. Є тільки гроші платників податків», – так розпочав свій виступ екс-міністр України з питань ЖКГ Олексій Курченко. З кам’янчанам він обговорював необґрунтовані тарифи на газ для населення та першочергові дії мешканців у нових законодавчих реаліях України.

«Люди ще досі до кінця не усвідомили, що отримали у результаті приватизації. Тривалий час усі думали, що будинки ОСББ належать місту, а зараз прийшло розуміння, що треба навчитися керувати своїм господарством самостійно», - зазначив Олексій Кучеренко, радник Юлії Тимошенко, голова Спілки власників житла України

Радник Тимошенко впевнений, що необхідно створити державну програму модернізації будинків ОСББ, адже сьогоднішній шлях покладання відповідальності на людей веде до братської могили.

Не менш гнітючий і той факт, що з 2018 року користувачів субсидій чекає неприємний сюрприз, а саме соціальна наглядова комісія, яка перевірятиме обґрунтованість отримання пільги. Єдиний вихід на сьогодні – впровадження економного енергоспоживання та об’єднання на місцях.

Тетяна Ткач, голова Кам’янського ОСББ «Алмаз-2016», каже що створювати ОСББ треба, адже ніхто, окрім мешканців будинку не зацікавлений у створенні комфортних умов для життя.

Примітно, що на зустрічі були присутні керівники комунальних підприємств Кам’янського, що також брали участь в обговореннях з мешканцями. Загалом же, для багатьох отримана інформація була дуже вчасною.

«Сьогодні насправді виникає дуже багато питань комунального характеру, відповідей на які знайти не просто, сказав Олександр Плахотнік, керівник міської організації ВО «Батьківщина», директор КВП КМР «Міськводоканал», - тому зустріч була корисною.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.