-17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 10 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

У Кам’янському почала функціонувати Служба судової охорони

3 грудня в Кам’янському на майдані Петра Калнишевського територіальне управління Служби судової охорони провело урочистий захід з нагоди складення присяги співробітниками Служби судової охорони і взяття під охорону судових установ міста.

У заході взяли участь Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, начальник територіального управління Сергій Швачка, глава ТУ державної судової адміністрації Анна Ігнатьєва, начальник Кам’янського відділу поліції Андрій Пінчук та багато інших.

Державний орган охорони буде здійснювати підтримку громадського порядку в судах, дотримувати безпеку відвідувачів і учасників судових процесів, забезпечувати охорону установ системи правосуддя. Особовий склад Служби з початком роботи привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Створення Служби судової охорони є одним з важливих елементів судової реформи, якої потребує українське суспільство. Саме на вас покладається важлива місія щодо забезпечення порядку під час судового процесу і охорона органів судової влади, фактично – забезпечення стабільної роботи системи правосуддя. Упевнений, що ваш професіоналізм, відповідальність і сумлінне виконання обов’язків стануть запорукою ефективної роботи системи правосуддя і забезпечать кожному громадянину можливість реалізувати право на справедливий суд. Бажаю вам успіху в роботі, щастя вам і вашим рідним!» – сказав міський голова.

Під час презентації присутні ознайомилися зі спорядженням та спецзасобами, які перебувають на озброєнні Служби. Продемонстрували порядок супроводу підзахисних і свідків, а також тактику дій підрозділу швидкого реагування.

Останнє редагування П'ятниця, 04 грудня 2020 08:14

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.