16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 27%

Вітер: 7 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

У Кам’янському почне діяти трудова інспекція

Із жовтня поточного року в Кам’янському розпочнуться комплексні перевірки роботодавців на предмет офіційного оформлення трудових відносин, дотримання прав працівників, виплати їм у повному обсязі заробітної плати з відрахуваннями податків і внесків.

У березні 2019 року в структурі виконавчих органів Кам’янської міської ради створено відділ праці та соціально-трудових відносин. 22 серпня цього року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про порядок здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю, на підставі якого інспектори відділу можуть розпочинати виконання своїх обов’язків.

До їхніх функцій належить контроль за дотриманням законодавства про працю юридичними і фізичними особами, а також підприємцями, які мають найманих працівників.

На даний момент працівники відділу проводять роз’яснювальну роботу і намагаються встановити діалог із роботодавцями щодо оформлення трудових відносин і уникнення істотних штрафів. Із жовтня інспектори почнуть без попередження проводити перевірки, в межах яких вони мають право знайомитися з будь-якою документацією підприємства, що стосується працевлаштування працівників, а також виписувати штрафи у разі виявлення порушень, вести фото-і відеозйомку.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.