10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Кам’янському почне працювати система контролю за викидами

Наприкінці березня 2021 року в місті розпочне працювати система контролю за викидами.

У Кам’янському реалізується програма зі створення стаціонарних постів екологічного моніторингу, які будуть цілодобово проводити виміри забруднення повітря. У березні наступного року планується ввести в промислову експлуатацію 5 постів. Отримані в результаті моніторингу дані допоможуть більш точно виявляти екологічні порушення, а також дозволять керівництву міста звертатися до відповідних правоохоронних та контролюючих органів (екологічної інспекції, прокуратури і т. ін.) для вжиття заходів до порушників природоохоронного законодавства.

На даний момент, поки система не працює, проводяться процедури підписання договорів з комунальним підприємством «Центр екологічного моніторингу» ДОР для залучення спеціального автомобіля, який виконує аналіз повітря, оснащений сучасним, сертифікованим в Україні та ЄС вимірювально-аналітичним обладнанням виробництва провідних компаній Австралії, Франції, Італії та Німеччини. Загалом обладнання вимірює якість повітря за 22 показниками. Результати досліджень надаються протягом 3-х днів. Через місяць автомобіль почне працювати в Кам’янському.

Крім того, зараз проводиться аналіз виконання екологічних програм за 2020 рік і аналіз перспективних планів на 2021 рік, і на грудневій сесії Кам’янської міської ради планується заслухати директорів промислових підприємств – найбільших забруднювачів, з конкретним планом дій із зазначенням термінів і сум щодо поліпшення екологічної ситуації в місті.

Останнє редагування Четвер, 05 листопада 2020 08:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.