3°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 10 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському поліцейські провели для дітей правову вікторину

30 листопада ювенальні поліцейські спільно з дільничними офіцерами поліції Кам’янського відділу поліції провели в приміщенні благодійного фонду «Карітас» правову вікторину на тему «Ми проти насильства!»

На початку зустрічі діти переглянули тематичне відео про форми домашнього насильства та про способи його уникнути. Після перегляду хлопці та дівчата жваво дискутували, ділилися своїми думками та враженнями.


Аби перевірити, як школярі запам’ятали корисну інформацію, поліцейські запропонували розділитися на команди та взяти участь у вікторині. Учасники із захватом вирішували правові завдання, обговорювали питання про форми домашнього насильства та роз'яснювали, як реагувати на такі випадки і куди звертатися по допомогу.

Учні добре виконали поставлені завдання та показали високий рівень знань у протидії домашньому насильству. На згадку про цікаву зустріч вони отримали від поліцейських яскраве канцелярське приладдя та солодкі подарунки. Учасники заходу подякували поліцейським за цікавий захід та запевнили, що вони обов’язково поділяться набутим досвідом зі своїми друзями та знайомими.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.