18°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 60%

Вітер: 8 km/h

USD 27.93   EUR 33.08
Новини 24

У Кам’янському пошкодили агітаційні намети

Сьогодні, 12 липня, за фактом пошкодження агітаційних наметів однієї з політичних партій було складено два адмінпротоколи за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). Про це повідомили в Кам’янському відділі поліції.

Загалом із початку передвиборчої кампанії на території обслуговування Кам’янського відділу поліції зареєстровано 26 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. З них відкрито одне кримінальне провадження за ч.1 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).

Ще за 11-ма повідомленнями складені протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск). Крім того, за двома повідомленнями складено протоколи за статтею 173 (дрібне хуліганство).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.