20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 90%

Вітер: 20 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

У Кам’янському послаблено карантинні обмеження

Загалом карантин у Кам’янському продовжено до 22 червня, але з 22 травня запроваджено певні послаблення. Про це повідомили в міській раді.

Зокрема, дозволено:

- проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. Спортивні заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводитися за погодженням із управлінням охорони здоров’я міської ради за результатами оцінки епідемічних ризиків;

- проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;

- діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);

- регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

- керівникам підприємств-перевізникам необхідно забезпечити виконання вимог щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів громадським міським автомобільним та електротранспортом загального користування.

Ще раніше було дозволено роботу ринків, магазинів непродовольчої торгівлі, відкритих майданчиків закладів громадського харчування, перукарень, салонів краси тощо.

Як зазначає Кам’янське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, залишається актуальним дотримання соціальної дистанції при відвідуванні громадських місць, носіння масок, рукавичок, зокрема при відвідуванні магазинів, перукарень, регулярне миття та дезінфекція рук.

Суб’єкти господарювання, яким дозволено роботу, повинні забезпечити щоденний температурний скринінг усіх працівників, наявність антисептику для дезінфекції рук працівників та відвідувачів, засобів індивідуального захисту (маски, рукавички, окуляри) у працівників, які безпосередньо контактують з відвідувачами, проведення вологого прибирання та дезінфекції кожні 2 години.

Робота дошкільних закладів може бути відновлена за умови дотримання таких вимог:

- обов’язкове вимірювання температури всім працівникам і дітям, діти та працівники з температурою вище за 37,2 або з ознаками респіраторних захворювань до відвідування закладу не допускаються;

-  дотримання принципу групової ізоляції та соціальної дистанції в групі;

-  регулярне проведення вологого прибирання та поточної дезінфекції приміщень;

-  забороняється використання багаторазових (тканинних) рушників, м’яконабивних іграшок, килимів.

Послаблення карантинних заходів не означає їх повного скасування. Для недопущення виникнення в місті нових випадків інфікування коронавірусом необхідно й надалі дотримуватись превентивних протиепідемічних заходів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.