19°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

У Кам’янському пожежні провели тренінг з безпеки у дитячому садочку №35

10 жовтня на базі ДНЗ №35 були проведені практично-показові заходи з питань пожежної безпеки та відпрацювання евакуації дітей на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. У показових заходах взяли участь рятувальники міського управління та 9 ДПРЧ. 

Практичний тренінг з евакуації, силами керівництва садочку та пожежних, був перетворений на видовищну виставу, що, напевно, запам’ятається малечі надовго. На подвір’ї закладу розпалили багаття, гасити ж умовну пожежу приїхали справжні рятувальники.

Обличчя дітей були сповнені захвату, особливо під час демонстрування потужності пожежного знаряддя. Зустрічали пожежних оплесками. Так, у формі гри, правила протипожежної безпеки були засвоєні дітлахами досить швидко. 

Пожежні демонстрували аварійно-рятувальне спорядження – спеціальні костюми та обладнання.  Кожен міг доторкнутися до нього, приміряти захисну амуніцію, посидіти в пожежній машині і сфотографуватися на пам'ять з рятувальниками.

«У нас виховуються дітки з вадами зору, мови, інтелекту, тому такі заходи є дуже важливими для малюків та їх розвитку», вважає Вікторія Кучер, завідувач ДНЗ Центру розвитку дитини №35.

Захід був проведений позачергово, у зв’язку з нещодавніми трагічними подіями в Одесі. Подібні навчання заплановано провести у всіх навчальних закладах міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.