19°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 57%

Вітер: 10 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

У Кам’янському працюють над створенням «Зеленої кімнати»

З ініціативи та за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ у Кам’янському планують створити «Зелену кімнату» для роботи з дітьми, що стали жертвами злочину чи самі скоїли правопорушення.

На робочій нараді за участю секретаря міської ради Олександра Залевського, представників поліції та виконавчих органів міськради обговорювали план подальших дій щодо створення такої кімнати на базі Кам’янського відділу поліції.

«Зелена кімната» – це місце, облаштоване для надання дітям уразливих категорій соціально-психологічної та правової допомоги, а також для роботи з дітьми, які потерпіли від злочинних посягань або стали свідками злочину.

За вимогами, «зелені кімнати» повинні бути обладнані сучасними дитячими меблями, створювати сприятливі умови та захищати від повторної травматизації психіки дитину, яка стала свідком чи потерпілим від злочину або ж скоїла правопорушення. Робота з дітьми у таких кімнатах повинна проводитись за європейськими стандартами із обов’язковим залученням дитячих психологів, а також фахівців різних установ та організацій.

Джерело: Кам’янська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 06 вересня 2019 16:06

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.