7°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 57%

Вітер: 5 km/h

USD 28.53   EUR 31.78
Новини 24

У Кам’янському презентували першу наукову біографію Леоніда Брежнєва

30 вересня у музеї історії Кам’янського відбулася презентація книги професора новітньої історії і культури Бременського університету Сюзанни Шаттенберг. Видання присвячене видатному державному та політичному діячеві, уродженцю міста Леоніду Брежнєву.

Дослідження презентовано за підтримки Українського культурного фонду в рамках виставкового проекту «Battle of memories», присвяченого розвінчанню міфів радянської епохи, організаторами якого є Музей історії міста та Інститут Національної пам'яті України.

Книга стала першою науковою біографією Брежнєва, написаною на основі документів. Її створено на основі численних джерел, у тому числі маловідомих, раніше не публікованих.

Вагомим підґрунтям для написання наукової біографії стали архіви та матеріали музею історії Кам’янського. У книзі трапляються й посилання на публікації директора музею Наталії Буланової, яка стала одним із кураторів проекту.

У книзі міститься багато цінної та невідомої широкому загалу інформації, яка раніше була навіть засекречена. Видання, ілюстроване великою кількістю фотографій, у найменших деталях розкриває біографію Леоніда Брежнєва, його шлях до влади та у владі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.