2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У Кам’янському презентували результати соціологічного дослідження

19 лютого відбулася презентація результатів соціологічного опитування, проведеного в семи містах України на замовлення програми міжнародної технічної допомоги «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» (EUACI). Про це повідомили в міській раді.

У презентації взяли участь міські голови та представники міських рад Житомира, Маріуполя, Нікополя, Червонограда, Чернівців, Рівного та Кам’янського. До презентації результатів з вітальними ремарками долучились Матті Маасікас, посол ЄС, голова Представництва в Україні.

Соціологічне опитування проводилось Київським міжнародним інститутом соціології наприкінці листопада 2020 року на замовлення EUACI в рамках одного з компонентів Програми – «Міста доброчесності».

Починаючи з 2017 року, EUACI співпрацює з п’ятьма українськими містами: Житомир, Маріуполь, Нікополь, Чернівці та Червоноград. Кам’янське та Рівне були обрані в якості контрольної групи для цілей соціологічного дослідження, яке EUACI проводитиме щорічно до 2024 року.

З результатами опитування, проведеного у Кам’янському стосовно думки населення міста щодо деяких аспектів у доброчесності, можна ознайомитись за посиланням.

Останнє редагування Вівторок, 23 лютого 2021 09:10

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.