14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У Кам’янському прибирають двори й ліквідовують стихійні звалища

18 квітня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів об’їзд міста. Спільно зі своїм профільним заступником, керівниками комунальних служб та директором керуючої компанії він перевірив санітарний стан дворів і прибудинкових територій. Зокрема – звернув увагу на завантаженість сміттєвих точок, сухі обрізані гілки, які необхідно вивезти, та інші моменти благоустрою міста.

Лише середина квітня, але загалом двори по місту вже приведені до ладу. Крім того, почалася активна ліквідація стихійних звалищ, в тому числі й у дворах.

Мешканці будинку по вулиці Ярославській, 93 зазначили, що яма в їхньому дворі, засипана сміттям, існує вже десятки років.

«Я здивована появою в нашому дворі міського голови, техніки і робітників, які почали розчищати багаторічне звалище. Колись тут був дитячий садок. Поступово будівлю розвалили, і утворився ось цей жах. Дуже радує, що Андрій Леонідович так оперативно відреагував. Раніше цим ніхто ніколи не займався», – сказала кам’янчанка.

Подібне звалище ліквідують також у дворі між вулицями Дорожньою і Дальньою та на багатьох інших ділянках.

«Особливих питань щодо прибирання дворів у мене немає. Практично всі вони прибрані після осінньо-зимового періоду. Було кілька зауважень, але ці недоліки усунуть протягом декількох днів. Тепер основне завдання – підтримувати чистоту і благоустрій. Є питання по територіях, які межують з дворами, і по окремих стихійних звалищах. Управління екології підписало договір з підрядником, і сьогодні ми почали роботу з ліквідації стихійних звалищ на території міста», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.