Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

У Кам’янському привітали 100-річного ювіляра

19 листопада кам’янчанин Микола Олійник відсвяткував своє 100-річчя. Поздоровити ювіляра завітали заступник міського голови Тетяна Завгородня, представники управління соціального захисту населення та члени ветеранської організації Південного району.

Від імені міського голови Андрія Білоусова Тетяна Завгородня привітала ювіляра, побажала міцного здоров’я у другому столітті життя, миру, добробуту та щасливого свята в сімейному колі. А родина у Миколи Федоровича велика: дві доньки, зять, два онуки та онучка, три правнучки, правнук і праправнук.

Рідні розповідають: Микола Федорович – незвичайна людина, приклад мужності та любові до праці. Із 1939 року він брав участь у Другій світовій війні. У мирні часи працював до пенсії у доменному цеху металургійного комбінату. Потім замість відпочинку обрав роботу електриком на Придніпровському хімічному заводі, а після аварії на ЧАЕС добровільно поїхав від підприємства налагоджувати електроживлення у зоні аварії.

Загалом ювіляр пропрацював до 82 років. А щоб уберегти здоров’я, протягом усього життя дотримувався простого правила – не вживав спиртного та не палив.

Цьогоріч у Кам’янському 100- та 105-річний ювілеї відсвяткувало 7 довгожителів: 4 жінки та 3 чоловіки.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.