17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

У Кам’янському прийомні батьки підвищували свою компетентність

На базі Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів.

Основна мета навчання – посилення батьківського виховного потенціалу, що дає змогу покращити їх взаємини з дітьми, сприяє розвиткові дітей та самореалізації батьків.

У заході взяли участь 15 прийомних батьків та 16 батьків-вихователів. Навчання проводили фахівці із соціальної роботи Центру спільно з представниками закладів охорони здоров’я, міського Центру зайнятості, районного Центру пробації в Дніпропетровській області та благодійної організації «Новий час».

Учасники розглянули питання, актуальні для прийомних батьків та батьків-вихователів, поглибили знання про захист прав дітей у сім’ї, запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми. Також розглянули практичні прийоми налагодження сімейних стосунків, соціально-психологічні фактори становлення особистості дитини та її розвитку, методи сімейного виховання, шляхи формування життєвої компетентності дитини та підготовки її до самостійного життя. Особливо актуальним стало обговорення питання булінгу в дитячому середовищі.

Кам’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює вдячність представникам закладів та організацій міста за співпрацю в проведенні навчання.

Під соціальним супроводом Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 18 прийомних сімей та 17 будинків сімейного типу, в яких виховується 137 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.