Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

У Кам’янському продовжують створювати і облаштовувати зони відпочинку

За останні кілька років у Кам’янському з ініціативи міського голови Андрія Білоусова для комфортного відпочинку мешканців реконструйовано і створено близько 20 сучасних зон відпочинку міського та районного рівнів. На сьогодні ці роботи тривають.

Зокрема, до Дня захисту дітей планується відкрити сучасну зону відпочинку у дворах по вулиці Матросова біля 3-ї школи. Зараз там встановлено лавки, облаштовано тротуарні доріжки і є дитячий майданчик. Андрій Білоусов доручив встановити на об’єкті урни, спортивні тренажери та пісочниці, а також улаштувати зовнішнє освітлення і провести озеленення території. Нові сквери відкриють також на житловому масиві Черемушки і на пустирі у дворах містечка ДДРЕС.

Із більших об’єктів, які планують ввести в експлуатацію цього року, – сквер по вулиці Ухтомського. Крім того, на даний момент іде процес реконструкції Лівобережного парку, де капітально відремонтують територію, побудують оглядовий майданчик, встановлять нові атракціони і створять додаткові елементи для відпочинку городян у будь-яку пору року.

«Відновивши і впорядкувавши найбільші об’єкти, ми на прохання жителів починаємо облаштовувати невеликі зони відпочинку у дворах, де раніше були пустирі», – сказав Андрій Білоусов.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.