13°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 82%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янському продовжують зносити незаконні «розливайки» і пункти прийому металу

Демонтаж незаконних об’єктів торгівлі розпочався у Кам’янському в березні поточного року за дорученням міського голови Андрія Білоусова. На сьогодні комунальне підприємство «Благоустрій» при взаємодії з «Муніципальною гвардією» демонтувало 114 незаконних об’єктів. 80 із них – торгові точки, де продавали алкоголь на розлив, 3 – пункти прийому металобрухту і вторсировини.

Перші дві «металоприйомки» були демонтовані 25 липня на вулицях Харківській та Сергія Слісаренка.

26 липня було розпочато демонтаж незаконного об’єкта на лівобережжі по бульвару Визволителів. За словами директора КП «Благоустрій» Сергія Жилка, до цього пункту громадяни зносили метал і вторсировину, а у винагороду отримували алкоголь.

Для жителів мікрорайону знесення об’єкта стало справжнім святом. Люди розповідали, що цей пункт працював близько 14 років, і жодне їх звернення до відповідних інстанцій не мало ефекту, поки міський голова не взяв вирішення даного питання під свій контроль.

Міська влада планує зносити незаконні «розливайки» і «металоприйомки» до тих пір, поки всі подібні об’єкти на території міста не будуть ліквідовані.

За дорученням міського голови співробітники «Муніципальної гвардії» взаємодіють також із Національною поліцією та ведуть патрулювання у скверах, парках і зонах відпочинку, стежать за громадським порядком у місцях масового скупчення людей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.